Фабрика воріт
Фабрика воріт
Львов, вул. Богдана Хмельницького 228

О нас

Компанія "Фабрика воріт" з 10-літнім досвідом роботи пропонує великий вибір міжкімнатних та вхідних дверей, вікна ПВХ з німецького профілю, секційні гаражні, роспашні та відкатні ворота, шлагбауми ТМ "Doorhan", а також аксесуари для оздоблення фасаду Вашого будинку такі, як ролети, жалюзі, рольставні, підвіконня, водовідливи. Завітайте до нашого салону "Фабрика воріт" за адресою, вул. Б. Хмельницького, 228 або телефонуйте за телефоном 067-611-0-222.

Прикрасьте свою оселю.

Конкурентные преимущества компании:

Компанія "Фабрика воріт" має ексклюзивні партнерські відносини з міжнородними та українськими постачальниками, такими як TM "Doorhan", завод-виробник "Epsilon", ТМ "Новий стиль", ТМ "Гранд", ТМ "Woodtechnic", TM "Lvivski". Якість, стиль, екологічна безпека та доступна ціна — принципи нашої роботи. Компанія "Фабрика воріт" - це перевірена екологічно — чиста сировина, найкращі спеціалісти з замірів та монтажів, кваліфіковані менеджери, відмінна логістика. Працюючи з компанією "Фабрика воріт" або купуючи нашу продукцію, отримуєш якісний, бездоганний, екологічно-чистий продукт за найкращою ціною, а також сервіс і супровід від першого телефонного дзвінка.

Товары / Услуги:

Компанія "Фабрика воріт" має великий асортимент продукції: 1. Вікна ПВХ 2. Міжкімнатні двері 3. Вхідні двері 4. Секційні, гаражні, відкатні ворота 5. Шлакбауми 6. Рольставні, жалюзі, ролети, москітні сітки, водовідливи, підвиконники

Город:

Львов, Львовская область

Адрес компании:

вул. Богдана Хмельницького 228

Время работы:

пн-пт 9:00-19:00, сб 9:00-15:00

Контактное лицо:

Оксана

Телефон:

Skype:

fabryka-vorit

Сайт:

vorota.cc